Slovensko má svoju prvú oficiálnu Dancehall Queen! Stala sa ňou Michelle Bambaii

V piatok 20. mája 2016 sa v Prahe konala tanečná súťaž Dancehall Queen Contest Czech Republic, kde okrem titulu Dancehall Queen víťazka poputuje na medzinárodnú verziu súťaže na Jamajke. Zúčastnia sa tam výherkyne všetkých svetových súťaží. Súčasťou dancehall queen štýlu sú okrem tanečných výkonov aj náročné akrobacie a výstredné rekvizity, keďže každá súťažiaca musí vyčnievať z davu a byť niečim odlišná.

dhq michelle bambaii

Po náročnom boji titul získala Slovenka Michelle Bambaii z Badd Fyah Crew, ktorá obstála v skutočne silnej konkurencii a môže sa zaslúžene pýšiť titulom DHQ. Porota v zložení DHQ Headtop Aneika z Jamajky, Irie Memba (Bruk Out! radioshow, Radio 1) a DJ Smo (Four Star Foundation) sa nedokázala rozhodnúť medzi finalistkami DHQ Michelle a poľskou DHQ Aga, ktorá nedávno vyhrala Slavic Dancehall Queen Contest. Vo finále museli organizátori pridať freestylové kolo, aby definitívne určili víťazku. Obe Dancehall Queens sa stretnú na spomínanej prestížnej súťaži na Jamajke.

DHQ Michelle Bambaii si titul svojou tvrdou drinou a výkonom zaslúžila a my držíme palce pri reprezentácii Slovenska na Jamajke! Gyal yuh a lead!

PS: Najbližšie Michelle aj so svojou Badd Fyah Crew uvidíte vystupovať na oslavách druhých narodenín nášho webu, už tento piatok 27. mája v Klube Dole v Bratislave.

Share Button

Related Post

Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.