N3O Akustika vyráža na letné Street Tour. Sleduj, či príde aj do tvojho mesta

“Ak nás stretneš na ulici, pridaj sa k nám” je hlavné motto ďalšieho ročníka pouličnej street tour prešovskej kapely N3O Akustika. Po minuloročnom úspechu prvého ročníka vyráža pozitívna kapelka na druhé kolo pouličnej hudby, zábavy a nefalšovanej ľudskej radosti zo života, ktoré Vás presiahnu po prvých tónoch. Koncept koncertov pod holým nebom a na uliciach a pre neznáme publikum si rýchlo získalo úspech, preto nás ani tento rok neminie pozítivny zážitok priamo pod holým nebom. Vidieť ich budete môcť až na 12-tich miestach, sleduj na konci príspevku, či prídu aj do toho tvojho!

„Rozhodli sme sa zopakovať minuloročné turné po skvelých zážitkoch a krásnych spomienkach. Vtedy sme odštartovali pod Michalskou bránou v Bratislave v tridsiatich piatich stupňoch. Krásne počasie a ešte krajší ľudia nás sprevádzali celou Street tour. Prekvapila nás hojná účasť, keď nás už ľudia čakali na flekoch, či sa pridávali náhodní okoloidúci, ktorí nás vôbec nepoznali,“ s úsmevom sa vyjadril manažér kapely Peter “Kovo” Kovalčík.

Druhý júlový týždeň vás čaká prešovská partička s novým materiálom, novou piesňou “Pridaj sa k nám” aj s novým spevákom Stanom Rusynom v uliciach. Symbolicky sa začína presne vtedy ako minulý rok, a my dúfame, že prebehne rovnako úspešne. Začínajú v Bratislave pod Michalskou bránou a v priebehu štyroch dní sa postupne presunú domov do Prešova.

12.7.
Bratislava 13.00 Michalská brána
Trnava 16.00 Hlavná ulica
Nitra 20.30 Hidepark

13.7.
Trenčín 13.00 Šťúrovo námestie
Žilina 16.00 Nám. Andreja Hlinku
Banská Štiavnica 21.30 Archanjel café

14.7.
Banská Bystrica 13.00 Námestie SNP
Liptovský Hrádok 17.00 Nám. Františka Wisnera
Tatranská Lomnica 21.00 Switch club

15.7.
Poprad 13.00 Nám. pred OC Kriváň
Košice 16.00 Hlavná ulica
Prešov 21.00 Hlavná ulica

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.