Anthony B je hviezdou tretej epizódy jamajského dobrodružstva kapely Medial Banana

Medial Banana prichádza s novým, tretím dielom ich unikátneho hudobno-dobrodružného projektu Inna Jamdown! Tentokrát sa vydáva Pokyman do ulíc prístavného mesta Portmore v sprievode populárneho speváka Anthony B, ktorý už tradične v závere dokumentu predstaví ochutnávku piesne “King In My Castle”. Naspieval ju na riddim najmocnejšej piesne “Give Thanks” z ešte čerstvého banánovského albumu Rockin’ It. Nenechajte si ujsť exkluzívne zábery krásnej scenérie a zákulisné momenty, z ktorých srší pozitívna energia, nadšenie a láska k hudbe z oboch strán slovensko-jamajského zastúpenia.

Na začiatku roka sa chalanom podarilo splniť si svoj veľký sen a vycestovať priamo do rodiska reggae hudby, na Jamajku. Nielenže spoznali vytúženú krajinu, kde bezproblémovo zapadli do miestnych kruhov a na mesiac sa z nich stali “yardies” (domáci), ale nahrali tam aj nový album a natočili exkluzívne zábery, o ktoré sa s nami celé leto budú deliť prostredníctvom 7-dielneho dokumentu. Každá epizóda je venovaná jednému talentovanému interpretovi, ktorý sa okrem svojich zážitkov nakoniec vždy podelí aj s novou piesňou. Celý album čisto v produkcii Medial Banana vychádza už po poslednom diely dokumentu, v septembri 2016 pod našim labelom Reggae Callin’ Records.

Share Button
(Visited 478 times, 1 visits today)
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook