Galota festival sa neodvratne blíži! Kompletný program je už odhalený

Ako znie hlavné heslo festivalu Galota, na hudbe záleží, tak si organizátorský tím každý rok pripravuje čoraz kvalitnejší program pre svojich návštevníkov. Štvrtý ročník festivalu situovanom v príjemnom prostredí jazier Zelená Voda pri Novom Meste nad Váhom, poctí svojou návštevou mnoho domácich interpretov spolu so zahraničnými headlinermi z Austrálie, Jamajky, Británie či Ameriky. Už iba necelý mesiac budeme musieť vyčkať a prvý augustový víkend, t.j. 5-6.8. 2016 privíta trojstage-ový multižánrový festival Nattali Rize, Skarra Mucci, Congo Natty & Iron Dread & Congo Dubz, Brother Culture, Aphrodite a mnoho ďalších.

Festival priateľov už pred mesiacmi zaujal vtipnou kampaňou s infomáciou, kto každý na festival nepríde. Nás však viac zaujíma kto príde, pretože hlavnú hviezdu festivalu, šarmantnú Nattali Rize, známu z austrálskej kapely Blue King Brown, sa jednoducho oplatí vidieť. Na konte má svoje prvé EP, kde nemohol chýbať ani Kabaka Pyramid v titulnej piesni “Generations Will Rize”, či aktuálny singel s Julianom Marleym, “Natty Rides Again”. Svoj nový album “Dancehall President” príde predstaviť jamajský raggamuffin Skarra Mucci, nositeľ 5tich štúdiových albumov, “lyrický milionár” a talentovaný hitmejker s osobitým hlasom. Starej junglovej klasiky sa nabažíme s inovátorom tohto hudobného štýlu Congo Natty spolu s Congo Dubz a Iron Dread, aka Phoebe. O elektronickú časť festivalu sa postarajú interpreti ako Aphrodite, Misantrop, Current Value. Domácu scénu zastúpia Medial Banana, Rida Radar, Gleb, MOja Reč & Komplot, Boy Wonder alebo duo Who Rule?! v zložení Zugree & Gunfingah. Kompletný zoznam interpretov nájdeš aj na stránke festivalu, alebo na plagáte dole. Naozaj sa je na čo tešiť! 😉

Na festivale sú zabezpečené dve kempové mestečká, 1500 parkovacích miest a v neposlednej rade aj bohatý sprievodný program, kopa dobrého jedla a kvalitná zábava. Lístky na festival si môžeš kúpiť tu (organizári odporúčajú neotáľať, pretože kapacita festivalu je obmedzená na 2000 lístkov, ktoré sa rýchlo míňajú). EVENT NA FB.

galota

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.