Jedinečná soundsystem akcia Ride to Jamaica už budúcu sobotu

Ďalšia z populárnych soundsystémových sessions Flight to Jamaica sa neodvratne blíži. V sobotu 30.7. ťa čakáme na unikátnej akcii Ride to Jamaica v kultúrno-spoločenskom stánku Jamaica, ktorý nájdeš v krásnom prostredí ostrova Kopáč v blízkosti Dunajskej hrádze. O masívny zvuk a selekciu sa postarajú chlapci z DUB Settlers HiFi a za pultom budeš môcť počuť aj top bratislavskú crew Natty Youth Sound.
Pre všetkých bicycle riders je pripravený skupinový presun z Cyklo Kuchyne pri Tyršovom nábreží o 18:00 sprevádzaný zvukom pojadzného Hura Soundsystem-u, ktorý bude tvoriť druhý stage na akcii. Bicyklisti prihláste sa na event tu.
Menej športovo naladení sa môžu dopraviť autobusom číslo 77. Príď podporiť tvoj lokálny soundsystem a užiť si pozitívne vibrácie na Ride to Jamaica.

dubsettlers

Share Button

Related Post

Dano
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

O týždeň tu 🖤 ...

Medial Banana: Vianočný koncert & Krst vinylu + Konekshan

December 22, 2017, 8:00pm - December 22, 2017, 7:00pm

PREDPREDAJ JE UŽ SPUSTENÝ! Medial Banana vydáva vinyl Rockin' it, ktorý spoločne pokrstíme 22.12.2017 na veľkom vianočnom koncerte v bratislavskom MMC. Support act: Konekshan give thanks: Reggae Callin', Reggae & Dancehall Slovakia, Interez

View on Facebook