Badd Fyah prinášajú letný kurz Dancehall Intensive

Baby z tanečnej skupiny Badd Fyah vám prinášajú zaujímavý letný kurz Dancehall Intensive, ktorý bude prebiehať od 9. do 11.8. v Bratislave. Okrem tanečných classes, kde prejdete od oldschool až po newschool, gyal dancehall, dancehall queen stuff a badman steps sú v programe aj rôzne prednášky, či už o životnom štýle na Jamajke, tanečných tímoch alebo aj jazykovú lekciu patois, čo je jamajský slang používaný v skladbách, ale aj na celom ostrove a medzi reggae & dancehall komunitou. Nesmie chýbať ani dancehall párty Fyah Madness v klube Re:fresh, letné kúpanie a outdoor session na Zlatých pieskoch, či dancehall battle o parádne ceny.

Pozývame všetkých, ktorí majú záujem načerpať jamajské vibes a dozvedieť sa niečo viac o tejto kultúre. Kurz je zameraný najmä na tanec, ale prednášky sú otvorené pre kohokoľvek.

Napíš na baddfyah@gmail.com a bookuj kurz, pretože kapacita je limitovaná! Update: Kurz je už vypredaný, ale ste vítaní sa zúčastniť prednášok (lecture)!

Cena: 3 dni 50€, 1 deň 25€, prednáška 5€

badd-fyah-dancehall-intensive Badd Fyah -2016

Share Button
(Visited 376 times, 1 visits today)
Avatar
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook