Damian Marley – Nail Pon Cross (Video & Audio 2016)

Dnes ráno zverejnil Damian Marley ukážku svojho nového singlu a videa s názvom “Nail Pon Cross”. Pieseň prichádza len pár týždňov po big tune “Caution”, ktorý bol predstavený ako prvý singel z pripravovaného albumu od Jr. Gonga.

Nail Cross Pon sa však hneď zo začiatku stretol s kritikou hlavne preto, že je momentálne možné si ho exkluzívne vypočuť a pozrieť iba pre registrovaných na platforme Tidal, ktorá je konkurencia služby Spotify a Damian Marley je aj jedným z jej spolumajiteľov. Čiže fanúšikovia sa pre vypočutie celej skladby a zhliadnutie nového videa musia na Tidal registrovať, čo je na 30 dní bezplatné a potom spoplatnené mesačne na základe zvoleného programu.

To však nie je jedinou vecou, ktorá na seba stiahla pozornosť fanúšikov. Pobúrené reakcie vyvolal aj cover novej skladby, kde je Damian Marley ukrižovaný na stĺpe verejného osvetlenia, pripomínajúci ukrižovanie Krista. Reakcie fanúšikov si môžete prečítať priamo u Damiana na facebook stránke, poprípade mu môžete zanechať svoj názor. Tune in!

UPDATE 23/8/2016

Video “Nail Pon Cross” je už konečne dostupné aj na youtube. Nech sa páči, vychutnajte si prvú vec z Damianovho nového albumu Stony Hill, ktorý vychádza už 28. októbra 2016! Presne jedenásť rokov od albumu Welcome To Jamrock. Boom!

Share Button

Related Post

Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.