Cian Finn v piatok vystúpi v Nitre

Leto sa nám blíži pomaly ku koncu, a je tu jeden z posledných open-airových soundsystémových akcií Reggae park.
Večierok sa koná v nádhernom prostredí Nitrianskeho Hideparku na massívnom zvuku Dub Settlers HiFi. Okrem osvedčených slovenských selectorov Richťa, Mishely a Dub Settlers HiFi sa v live sete predstaví Írsky raggamuffin Cian Finn!

Cian Finn pochádza zo západného Írska, kde založil jedinečný projekt Intinn hrajúci celtic-dancehall. V roku 2010 začal spolupracovať s producentom Radikal Guru, s ktorým vydal množstvo nahrávok na Moonshine Recordings. Okrem toho podnikli spoločné turné po kluboch Poľska, UK, Nemecka, Francúzska, Rumunska, Slovenska, Švajčiarska, Španielska, Ruska aj JAR. Ako sólový umelec vystupoval v Japonsku, Číne, Indii, Kolumbii, na Jamajke, Filipínach či na Novom Zélande. Spolupracoval z dubovými legendami ako Conscious Sounds, Mungoꞌs HiFi, Alpha Steppa, Mad Professor či Zion Train. Minulý rok mu vyšiel album, ktorý produkoval Prince Fatty a objavili sa na ňom mená ako Hollie Cook, Horseman či Max Romeo.

EVENT

cian-finnnnn

Share Button
(Visited 59 times, 1 visits today)
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook