Zion club v Čadci oslávi narodeniny bohatým line-upom

Berlín, Budapešť, Bratislava, mestá, ktoré spojí jeden club z Čadce v sobotu 17.9.2016. Zion club oslavuje 5 rokov existencie a rozhodol sa to osláviť prostredníctvom reggae akcie One Love night.

Berlín budú reprezentovať Mc Longfingah a producent Hardy Digital. Aktuálne okrem spoločného vystupovania pracujú na vydaní albumu “Urban Mystic”. Longfingah patrí medzi popredných reggae, dub style umelcov z berlínskeho prostredia. Precestoval so svojim hlasom takmer celý svet, videli a počuli ho v Japonsku, Mexiku, Indii, po celej Európe a niekoľko krát navštívil aj samotnú Čadcu. Pokiaľ sa chystáte na párty a chcete si bližšie pozrieť jeho tvorbu, tak navštívte jeho stránku.

Z Budapešti pricestuje G Ras. V Čadci bude mať svoju premiéru. Poznáme ho aj ako lídra skupiny Riddim Colony, ktorá mimochodom robila toto leto predskokana samotnému Damianovi Marleymu. G Ras je bojovník telom i dušou za práva tých, ktorí sa nevedia brániť vlastnými prostriedkami a túto obrovskú energiu nájdete aj na jeho koncertoch. Charizma, pokora a úcta, veď posúďte sami.

DUB Settlers je prvým originálnym sound systemom zo Slovenska.  Okrem toho, že sa postarajú o masívny zvuk, tak nás potešia aj vlastnou selekciou na akcii. Čadca takýto sound system ešte nevidela.

V line upe sa objavili aj Mass Disscuss. Veľa o nich nevieme, jedine čo nám prezradil ich booker, že sa volajú Ammon a Jamir. Výstredným spôsobom poukazujú na rôzne témy v spoločnosti, čoho dôkazom je aj ich videopozvánka:

EVENT

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.