Uprising Winter Edition už túto sobotu! Bratislava zažije Dub Inc, The Skints a Fyah Son Bantu

Či si bol tento rok dobrý alebo zlý, mikulášsky darček v podobe zimnej edície Uprising Festivalu ťa túto sobotu neminie. Večer 3. decembra sa otvoria brány bratislavského Ateliéru Babylon, kde nás čaká poriadna hudobná nádielka od dvoch najpopulárnejších reggae kapiel Európy. Predstavia sa francúzski Dub Inc a The Skints z Anglicka, ktorých doplní kenský Fyah Son Bantu a českí a slovenskí dji.

Legendu nielen francúzskej scény, Dub Inc, na Slovensku už veľmi dobre poznáme pre ich energické a vždy perfektné vystúpenia. Tento krát predvedú špeciálny, takmer dvojhodinový koncert k ich najnovšiemu albumu “So What”. Popri ich zaručených hitoch si vychutnáme novinky zo šiesteho albumu na ich ďalšej zastávke európskeho turné. Namierené majú z vypredanej parížskej haly Zenith, kde rozoskákali viac než 6 tisíc svojich fanúšikov; preto veríme, že si každý z vás naplno užije atmosféru za ktorú vďačíme Uprising Festivalu.

Svoj veľký návrat na festival zažijú britskí The Skints, ktorých fanúšikovia Uprisingu označili za jednu z top kapiel letnej edície. Pred pár dňami sa vrátili z amerického turné so Sublime with Rome a sú plní síl predviesť nám šou o ktorej sa vraví že prezentuje Jamajku po európsky. Svoj nový album “Hungry Days” predstaví Fyah Son Bantu z Kene a o sprievodné hudobné zážitky sa postarajú dji pražškého soundu United Forces of Dub a domáci Natty Youth Sound.

Priamo na mieste si dokonca medzi prvými môžeš zabezpečiť vstupenku na jubilejný 10.ty ročník Uprisingu 2017! Samozrejme nebudú chýbať ani Uprising tričká, mikiny, ponožky a šiltovky a merch interpretov. Posledné lístky na zimnú veselicu zoženiete v ticketportali! Viac info na: uprising.sk

Line Up:

20:00 – door open
20:00 – NATTY YOUTH SOUND
22:00 – THE SKINTS
23:30 – DUB INC
01:15 – FYAH SON BANTU & UNITED FORCES OF DUB
03:00 – NATTY YOUTH SOUND
04:00 – end

Share Button
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.