Za Vianoce bez násilia bojujú svojou hudbou Tarrus Riley, Chronixx či Protoje v Crime Free Christmas Project

Dnes štartuje veľmi pekný projekt podaní top jamajských interpretov na podporu prevencie a odstránenia násilia nielen z Vianočnej pohody. Bez zaváhania sa do Crime Free Christmas Project zapojili interpreti Christopher Martin, Tessanne Chin, Busy Signal, Agent Sasco, Duane Stephenson, Tarrus Riley, Protoje, Chronixx, D-Major, Tifa, Konshens a Kevin Downswell. Každý deň sa môžeme tešiť na novú pieseň spolu s videom od jedného z interpretov.

Nápad priniesol gitarista kapely C-Sharp, Lamont “Monty” Savory, ktorý touto formou chce poukázať na zlú situáciu a až príliš veľa zločinov na Jamajke. Pre Jamaican Observer sa vyjadril: “Nepáči sa mi vysoká miera násilia v našej krajine, špeciálne ma trápia deti. MYslím na to, čo by mali priniesť tradičné Vianoce do našich životov… šťastie, lásku, pohodu a teplo domova, no od toho máme v dnešnej dobe nanešťastie ďaleko. Napadlo ma konať a priniesť späť pekné chvíle v podobe hudby.”

Tento neziskový projekt môžete podporiť zdieľaním hudobnej produkcie týchto Vianoc, ktorá nie je určení iba kriminálnikom a gangsterom, ale každému z nás. Prvý sa predstaví zo svojou piesňou Mr. Singy Singy Tarrus Riley so skvelou “Crime Free Christmas” ktorá vychádza pod Mountain Records a VPAL Music.

“All I want for Christmas is to stay alive, can’t take the sound of the 45!”
Tarrus Riley

tarrus-riley

Share Button
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.