Batelier Records prinesú do Fugy tučnú reggae & dub nádielku

Batelier Records si pre vás pripravili mocnú párty na počesť svojej vydavateľskej činnosti. 2. februára otrase bratislavskou Fugou tučná reggae & dub nádielka. Naše hlavné mesto navštívi hneď niekoľko projektov a hostí na majku. Tuff Steppas bude na majku sekundovať Babystep a Kingfa Redd. Našich bude reprezentovať Pokyman & Lukie M z Medial Banana so svojim novým projektom.

PRIDAJ SA NA EVENT 

Tuff Steppas
Budapeštianske producentské duo Don Miguel a Chimpifon je tvorené veteránmi maďarskej reggae scény. Ich produkcia je silne ovplyvnená priekopníkmi jamajskej digitálnej hudby a dub-u. Oficiálne začali makať vo svojom Little Zion štúdiu v 2015 s cieľom tvoriť kvalitné a uvedomelé reggae a dub. Kombinovaním moderných nahrávacích technológii a vintage, analógových mašiniek, vytvorili vskutku unikátny a originálny sound. Tuff Steppas veria v silu reggae spájať a búrať bariéry a tak stále hľadajú a vytvárajú nové spolupráce. Zatiaľ sa im už podarilo spolupracovať s menami ako Chezidek, Micah Shemaiah, The Gideon, Mowty Mahlyka, Juba Lion, Kingfa Redd, Medison Hart, Gregory G Ras a mnoho ďalších. Ich prvý album “6 million ways to dub” bol vydaný v roku 2016 pod hlavičkou Batelier Records a obsahuje 10 mocných a “fresh” trekov.

Pokyman & Lukie M
Dvaja členovia najpopulárnejšej slovenskej reggae kapely Medial Banana prídu do Fugy predstaviť svoj úplne nový projekt. Poky, raggamuffin a frontman kapely pripravuje v spolupráci s producentom Lukie M (klávesák banánov) sólo albumček. Tešiť sa môžete na striktný rub’a’dub vajb, ale aj tanečné dancehall treky.

Takže si priprav tanečné botky a si srdečne pozvaný na tento vybassový eventik!

 

Share Button
(Visited 116 times, 1 visits today)
Reggae Callin'
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook