Eva Lazarus sa po prvý raz predstaví na Slovensku!

Veľké afro, silný hlas v kombinácii s rýchlym beatom a mohutnou basovou linkou, to sú superlatívy charakteristické pre Evu Lazarus. K speváčke z anglického Bristolu je ťažko priradiť konkrétny hudobný štýl. Pravdepodobne je pre ňu najpodstatnejší aktuálny message než zaradenie na scéne. Keby sme mali predsa len napísať žánre, ktoré vystihujú jej tvorbu, tak spomenieme drum and bass, raggajungle, reggae, hip-hop, soul, african beat a atď.

Počas kariéry nazhromaždila viacero spoluprác. Objavila sa ako hosť na albume austrálskeho speváka Dub FX v skladbe “Run”. Ďalej ju môžeme počuť na produkcii Etherwood, Mr Woodnote, Danny Byrds a ďalších. Na internete sú zverejnené rôzne videá live producentov, kde im vokály naživo robí práve Eva Lazarus. Nesmieme samozrejme zabudnúť na jej pôsobenie v anglickej kapele Dub Mafia, kde zastávala miesto hlavnej speváčky.

Eva Lazarus má pred sebou sľubnú kariéru. Predpokladom tejto skutočnosti sú prístup, energia a charizma, ktoré sprevádzajú jej live vystúpenia. Po prvýkrát na Slovensku vystúpi 10.2. v Bratislave (Nu Spirit Club) a 11.2. v Čadci (Zion Club) po boku chalanov z Mass Disscuss.

 

EVA LAZARUS @Nu Spirit Club / EVENT 

EVA LAZARUS @Zion Club / EVENT 

 

Share Button

Related Post

Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.