Na akcii Bam Bam vystúpi celý Ghetto Youths Sound a D’Afrogang

Druhé pokračovanie bashmentu Bam Bam je za dverami a vypukne už o pár dní. Fanúšikovia tropických žánrov ako reggae, dancehall, afrobeat či moombahton si opäť prídu na svoje! Úspešná party noc Bam Bam je späť a už túto sobotu 11.2. vás v klube Dole dostanú do varu djs z Ghetto Youths Sound a.k.a. Dj MeSs, Young Jay, Simple Sample a legendami opradený Selekta Cifiman. Špeciálnou čerešničkou v programe večera bude tanečné vystúpenie báb z D’Afrogang, ktoré predstavia tradičné africké rytmy v netradičnej podobe.

Ghetto Youths Sound – priekopníci slovenskej reggae a dancehall scény prichádzajú do klubu v kompletnom zložení a.k.a.

Dj MeSs
položil základný kameň sound crew „Ghetto Youths Sound“ a stal sa jedným z prvých šíriteľom tejto kultúry u nás. Tento rok celá crew oslávi 15 rokov pôsobenia na scéne a pripravuje niekoľko prekvapení. Dj MeSs je vysoko aktívny a kvalitný dj a promotér, ktorý stojí za akciami Dutty Vybz, za mixtape sériami Socaration, Moombahlize it a za labelom Most High Records.

Young Jay
DJ a aktívny člen Ghetto Youths Sound, ktorý nás rozseká tanečnými setmi ozbrojenými žánrami reggae, dancehall, moombahton či global bass a množstvom vlastných remixov. Na konte má niekoľko mixtapes s umelcami ako Ward 21, Busy Signal, Cham…

Simple Sample
je okrem dlhoročného členstva v Ghetto Youths Sound aj jeden zo zakladateľov a organizátorov reggae a urban festivalu Uprising. Tento milovník karibských rytmov a bass music stojí aj za značkou a labelom Reggae Callin’. Večer sa necháme unášať jeho pestrými setmi, v ktorých mixuje roots, new-roots reggae, dancehall, global bass či moombahton.

Selekta Cifiman
je bratislavský selektor, ktorý vo svojich setoch kombinuje reggae, dancehall, funky či hip-hopové beaty. Je DJ-om zoskupenia ONYX, s ktorým to vo veľkom štýle rozbalil aj na Uprisingu. Cif je jednoducho legenda.

D’Afrogang
je skvelá tanečná crew z Bratislavy, ktorá predstaví tradičné africké rytmy v netradičnej podobe. Baby zaručene dostanú do varu celý klub, tak si ich vystupko určite nenechajte újsť!

FB EVENT
Bam Bam
11.2.2017 (sobota)
Klub Dole, Bratislava

 

Share Button

Related Post

Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.