Damian Marley & Stephen Marley s novinkou Medication z albumu Stony Hill

Damian Marley sa opäť hlási o slovo s novým veľkým ganja tuneom. Minulý rok šokoval svet, keď premenil opustenú kalifornskú väznicu na vyše 7000 m2 konopnú farmu. Teraz sa po ohlásení nového dátumu vydania svojho dlhoočakávaného albumu Stony Hill pripomína so 420 anthem – novou skladbou “Medication”, na ktorej mu hosťuje brat Stephen Marley. Song vyšiel špeciálne na záver medzinárodného “pot smokers” dňa, teda 4/20 (20.apríla).

PREČITAJTE SI: Damian Marley premení kalifornské väzenie na konopnú farmu 

Obal albumu ani tracklist zatiaľ nie je známy, avšak Damian v interviews odhalil už niekoľko skladieb, na ktoré sa môžeme tešiť: “Bitter Blood”, “Caution”, “Everybody Wants To Be Somebody”, “Here I Come Again”, “Livin’ It Up”, “Nail Pon Cross”, “Roar Fi A Cause”, “So A Child May Follow”, “Speak Life, The Struggle Discontinues”, a “Time Travel” budú súčasťou 18-stopového albumu. Jediné doteraz známe hosťovačky na Stony Hill sú Stephen Marley a Major Myjah, syn dancehall legendy Bounty Killera.

Oficiálny dátum vydania Stony Hill je stanovený na 21. júla, teda presne v deň, kedy Damian Jr.Gong Marley oslávi svoje 39. narodeniny.

 

Share Button

Related Post

Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.