Predstavujeme nový talent na scéne. Tina Knapé posiela osobnú výpoveď “Share Love”

Vždy nás poteší, keď si v správach nájdeme takú, akú nám poslala Tina. Talentovaná speváčka pôvodom z Prešova sa zamilovala do reggae a po rokoch strávených v hudobných kruhoch sa konečne odhodlala nahrať svoju prvú vlastnú skladbu. Zoznámte sa. Tina Knapé a jej prvý solo track “Share Love” na produkcii od LionRiddims.

“Share Love je pre mňa mojou osobnou modlitbou, nie je to žiadne klišé vyjadrenie. To, čo v nej textovo je, si naozaj želám a tým naozaj žiť chcem a verim, že aj žijem. Milujem si život užívať tu a teraz a bezpodmienečne k nemu pristupovať. Zaslať moju lásku skrz hudbu a môj spev je to, čo naozaj môžem urobiť. Ak ľudia majú talent, musia to robiť.” napísala nám Tina Knapé

Tina sa k hudbe dostala cez svojho brata producenta, neskôr študovala na konzervatóriu a počuť a vidieť ste ju mohli aj na koncertoch s Foolproof Riddims a Superiorom. V spolupráci s ním vznikol aj jej nový song. Superior pomáhal pri tvorbe textu, celkovej produkcii skladby a do riddimu nahral aj gitarové sólo na záver. Všetko to spáchali vo Fambi štúdiu v Komárne a nám už neostáva nič iné ako popriať veľa šťastia a elánu do ďalšej tvorby.

 

Share Button

Related Post

Reggae Callin'
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.