Galota Fest sa nezadržateľne blíži! Víkend 21.-22. júl sa vidíme na Rybníkoch pri Trenčíne

Piaty ročník Galota Festu sa uskutoční už za pár dní. Organizátori si zvolili úplne nové miesto konania, Rybníky pri Trenčíne v Opatovciach. Festival tento rok ponúka naozaj široký výber interpretov. My sme si pre Vás pripravili tie najzaujímavejšie, ktoré odporúčame vidieť .

MR. WOODNOTE & EVA LAZARUS & LIL LHRYS 

Návštevníci Galoty si budú môcť užiť slovenskú premiéru bristolského tria, ktoré vo svojich vystúpeniach kombinuje prvky funku, reggae, hip-hopu v spojení electra.

SARA LUGO 

Európska reggae diva s portorikánskými koreňmi za doprovodu svojej francúzskej kapely poteší nejedného milovníka karibskej hudby. Tešiť sa môžete na temperamentnú show, ktorá Vás určite nenechá sedieť.

DEMOLITION MAN aka RAS DEMO 

Legenda britskej soundsystemovej scény a jeden z popredných predstaviteľov junglovej kultúry sa prvýkrát objavil na scéne začiatkom 90tych rokov. Hity ako Fire alebo Jungle Bass Me sú neoddeliteľnou súčasťou tohto žánru.

LION D

Z apeninského poloostrova sa príde predstaviť aj stále viac populárny Lion D za doprovodu svojej kapely. Skvelý hlas, vynikajúce texty a taliansky temperament nasvedčuje, že pôjde o skvelé vystúpenie.

SERIAL KILLAZ 

A čo by to bolo za Galotu keby sa nepredstavil niekto z junglových producentov ? Serial Killaz alebo králi dubplatov a remixov potešia svojou selekciou nejedného nočného tvora.

Okrem týchto podľa nás piatych najzaujímavejších vystúpení sa môžete tešiť na viac ako 30 domácich a zahraničných interpretov.

Lístky zakúpite v sieti predpredaj.sk na celom území SR za cenu 25€.

Share Button
(Visited 180 times, 1 visits today)
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook