N3O Akustika: Vieme, čo nové prinesú na svojej Street tour

Prešovská kapela N3O Akustika vyráža už tretiu letnú sezónu na svoje Street Tour a opäť vystúpi v uliciach slovenských miest. Aktuálny ročník však prináša niekoľko noviniek a fanúšikovia sa môžu tešiť na nový koncertný program. Začínajú už tento pondelok.

Tretí ročník čoraz viac obľúbenej Street Tour odštartuje N3O Akustika už 24.júla v Košiciach a Prešove. Následne navštívia Liptovský Hrádok, Tatranskú Lomnicu, Banskú Bystricu, Zvolen, Bratislavu a Nitru. Koncerty sú každý deň rozdelené na dve časti. “Popoludní nás nájdete hrať na námestiach v akustickej podobe a večer naopak v zaujímavých mestských častiach, napríklad na nádvorí Zvolenského zámku,” pozýva na koncerty Peter “Kovo” Kovalčík, manažér kapely.

˶Teší nás, že v tomto roku pribudlo nové mesto Zvolen, kde sme ešte doposiaľ nikdy nekoncertovali. Pre zmenu nevystúpime priamo v Banskej Štiavnici, ale na Jazere Počúvadlo v rámci festivalu Sitno Blues. Radi si však s našimi fanúšikmi dáme kávu v Archanjel Caffe, kde budeme oddychovať a naberať sily celý deň, rovnako ako aj na ďalších miestach v Štiavnici, ktoré máme radi,” dodáva P. Kovalčík.

Skupina predstaví hlavne svoje nové piesne, ktoré sa koncom roka objavia na plánovanom novom albume. Tri z nich predstavili na exkluzívnom koncerte vo svojej skúšobni ešte v máji. Na turné toho odznie oveľa viac. Zatiaľ si môžete vypočuť novú pesničku Kvet z tejto podarenej session.

N3O Akustika – Kvet (Skúšobňa 2017)

Festivalovú sezónu zahájili Prešovčania pred mesiacom. Na aktuálnej Street Tour odohrajú osem koncertov koncertov a okrem toho navštívia počas leta ďalšie festivaly ako Galota Festival, Cibuľa Fest, Sitno Blues, Big Air a spoločne s ďalšími slovenskými a zahraničnými kapelami oslávia 10. výročie Uprising festivalu. Všetky dôležité informácie ku koncertom a festivalom nájdete na facebookovej stránke skupiny alebo webe n3oakustika.com.

Termíny koncertov Street Tour 2017:

  1. júl – Košice, BeerHouse , Hlavná 54, cca 15:30
  2. júl – Prešov, Sochárske Sympózium, Za Kalváriou 3, cca 19:00
  3. júl – Liptovský Hrádok, Námestie, cca 17:00
  4. júl – Tatranská Lomnica, Switch klub, cca 21:00
  5. júl – Banská Bystrica, Námestie SNP, cca 16:30
  6. júl – Zvolen, Zvolenský zámok, cca 19:30
  7. júl – Bratislava, Michalská brána, cca 16:00
  8. júl – Nitra, Hidepark, cca 21:00

redakciu informovali Kristína Minárová a Edo Kopček

foto: N3O Akustika

 

Share Button

Related Post

Nikka
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.