Na novom albume rappera Jay-Z sa objavil aj Damian Marley

Jay-Z nahral track Bam spolu s Damianom Marleym, ktorý je súčasťou jeho najnovšieho, v poradí už 13. albumu, s názvom 4:44.

Keď Jay-Z prvýkrát ohlásil názov nového albumu, 4:44, vyvolal tým u ľudí veľa otázok. Jeho fanúšikovia však ihneď začali premýšľať a diskutovať o tom, prečo je jeho názov práve takýto.

Beyoncé aj Jay-Z sa narodili 4. deň v mesiaci, takisto aj ich svadba sa konala 4.4.2008 – keď sa osmička rozdelí dvomi, výsledok bude tiež štyri.

Čo sa týka vzťahu s číslom 4:44, ide o samotné srdce projektu. Titulná skladba, ktorá trvá presne štyri minúty a 44 sekúnd, získala svoj názov z jedného dôvodu:

” 4:44 “je pieseň, ktorú som sám napísal, je základ albumu a nachádza sa v strede tohto albumu. Prebudil som sa doslova v 04:44 ráno a začal som písať túto skladbu.  Je to titulná skladba, pretože je veľmi silná, a ja verím, že je jedna z najlepších piesní, akú som kedy napísal, ” povedal Jay-Z pre iHeartRadio.

Share Button
(Visited 34 times, 1 visits today)
Nikka
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook