15 notoricky známych hitov Seana Paula. #UprisingCountdown

Do Uprisingu ostáva 15 dní! Mnohí sa tešia, mnohí nadávajú, a za to môže one and only superstar, jamajský spevák, raper a producent, Sean Paul. V čase oznámenia headlinera festivalu sa spustila vlna kritiky na margo výberu interpreta, no zahanbiť sa nedali ani jeho fanúšikovia, ktorí ho obhajovali. Tŕňom v oku hudobných kritikov bol názor, že Sean Paul nie je (dostatočný) reggae/dancehall umelec a na Uprisingu nemá čo robiť, atď. Snáď im/vám výber jeho (nielen) dancehallových piesní, ktoré pozná asi každý z nás, pomôže pochopiť, že Sean Paul je jeden zo stálic svetovej hudobnej scény, ktorý nie je obmedzovaný iba jedným hudobným štýlom. A keď nie, stále si budú hejteri môcť vybrať z toľkých reggae umelcov, ktorých môžu uvidieť, že si na Sean Paula (na ich smolu) ani nespomenú. 🙂

Každopádne, tí čo sa tešíme, na Uprisingu uvidíme svetového hitmejkera, Seana Paula, ktorý má po vyše 20-tich rokov stále čo ponúknuť, sleduje nové trendy a nebojí sa spolupracovať s interpretmi rôznych žánrov. Preto ho stále vidíme na vrchole tabuliek a počujeme v rádiu už takmer dve dekády. Za tie roky nazbieral nespočetne veľa ocenení, napr. od MTV, Mobo Awards a tiež dostal aj Grammy za najlepší album roka.

K mnohým hitom netreba nič dodávať, stačí si ich iba vypočuť. Cez “Get Busy”, prvý hit “Gimme The Light”, mocnú kombináciu s Blu Cantrell “Breathe” až po “Riot” s Damianom Marleym a obrovský hito súčasnosti “Cheap Thrills” ft. SIA.

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.