Medial Banana a ich experiment #liveyourmusic spojili ľudí, ktorí žijú hudbou

Medial Banana sa rozhodli, že urobia zo svojich fanúšikov hviezdy. Dostanú ich do nového klipu a spolu si zaspievajú aj na hlavnom stage Uprising Festivalu pred desaťtisícovým davom. Medial Banana je majstrom spolupráce s publikom a fanúšikovia ich za to milujú. Na koncertoch spolu spievajú známe pesničky, pri refrénoch sa stage otriasa v základoch. Vtedy sa medzi kapelou a davom vytvára silné spojenie. Všetci spolu žijú hudbou. Frontmani Medial Banana radi spolupracujú s rôznymi umelcami, preto do #liveyourmusic experimentu pozvali aj Laskyho a Kristínu Tran. Spolu sa rozhodli, že svojim verným fanúšikom doprajú skvelý pocit, ktorý vďaka nim zažívajú na stage. Pripravili pre nich originálny koncept, hudobný experiment #liveyourmusic, založený na spolupráci kapely s fanúšikmi aj mimo koncertov, v online prostredí. Pre experiment si zvolili svoju najznámejšiu pesničku “Reggae Muzika”, ktorej refrény poznajú fanúšikovia od slova do slova.

#liveyourmusic experiment zbieral videá od fanúšikov reggae, ktorí prespievali refrén a natáčali sa pri tom na svoje smartfóny. Vybrané sú použité v novom klipe Reggae Muzika, ktorý režíroval Braňo Vincze.

Live your music je kampaň svetovej pivnej značky Heineken, ktorá je hlavným partnerom festivalu Uprising. Misiou kampane je dať priestor hudbe a tomu, čo prežívame, keď spievame všetci spolu. Nie je dôležité, aký hudobný žáner máme radi. Dôležité je to, čo cítime, keď žijeme hudbou.

 

 

 

 

 

Share Button
(Visited 649 times, 1 visits today)
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook