Opýtali sme sa 19 ľudí, na koho a na čo sa najviac tešia na Uprisingu #UprisingCountdown

Ostáva 19 dní do Uprising Festivalu! Rozhodli sme sa, že sa opýtame zopár fanúšikov čo sa im na festivale najviac páči a na čo sa tešia. Je jasné, že celkový vajb festivalu vytvárajú práve návštevníci, ktorí sú samí pozitívni ľudia. Veľké množstvo odpovedí nás na maximum potešilo a dokázalo, že Uprising Lovers sa nájdu naozaj všade. Tú neuveriteľnú a energickú atmosféru si užívajú mnohí, či už idú na festival prvýkrát alebo nevynechali ani jeden ročník. A čo ty, máš už svoj lístoček na jubilejný ročník? Ak sa chceš aj ty vyjadriť, čo sa ti na Uprisingu najviac páči alebo naopak nepáči, píš to sem!


Najviac sa teším na The Wailers a Fyah Sis. A teším sa tiež na tú super reggae atmosféru a na ľudí, ktorí nerobia čorky a sú priateľskí 😀 (Diu Ška)


Bude to môj siedmy Uprising. Po tých rokoch som sa už naučil netešiť sa na jednotlivých vystupujúcich, ale na celý festival ako taký, keďže sú to 2 dni, kedy neriešim každodenný život a venujem sa len tomu, aby som sa cítil dobre, v príjemnej atmosfére a v spoločnosti najpríjemnejších ľudí. Napriek tomu nedokážem zakryť nadšenie z toho, že uvidím svetovú hviezdu naživo – Sean Paul nechodí predsa na Slovensko každý rok. A takisto, The Wailers, ktovie čo by bolo reggae ako žáner, nebyť tejto kapely a Boba Marleyho. 10 ročník, teším sa a dúfam, že podobne oslávime aj 20 rokov. Vidíme sa na Zlatých! 😉 (Marek Haulík)


Určite najviac na Sean Paula. Myslím si, že je to momentálne jeden z top interpretov… (Dávid Zachar)


Ahojte, no ja sa osobne teším najviac na Sean Paula, ako ho oznámili, tak som si spomenul, aké klasiky má on na rováši, ktoré dúfam že aj zahrá, mega sa teším oh my god! (Dávid Poloszáni)

Maskot festivalu Golian s fanúšičkami


Je to môj štvrtý Uprising a milujem tú atmosféru, ktorá tam vládne. Páči sa mi, že je to multižánrový festival. Je radosť sa pozerať, keď tam cez deň vidíš rodinky s malými detičkami 🙂 Veľmi ma prekvapilo že tam tento rok bude Pendulum… ale teším sa hlavne na Forreign Beggars, lebo keď som bol na Uprisingu prvýkrát, boli tam aj oni a urobili neskutočnú show😈😈! Ale každopádne sa nesústredim len na nich – teším sa na všetkých umelcov, od reggae cez drum and bass až po rap… Ľudia by si mali vážiť, že sú tu ľudia ako Uprising crew, a robia pre nás to, čo robíte vy… takže peace a vidíme sa na Zlatých pieskoch ✌️ (Šiesteho Šiesty)


Najviac sa samozrejme teším na všetkých kamarátov, s ktorými je uzatvorenie leta Uprisingom už tradícia a s niektorými jediná príležitosť stretnúť sa; a na celý feeling tých dvoch dní “inna di Zion”. Ale samozrejme z koncertov je to Alpha Blondy, samozrejme legendárni The Wailers a dancehall párty od Seana Paula a kopec ďalších. Bless ya Uprising festival! Od srdca pre srdcia 😋 (Matúš Naki Nakata)


Zdravím 🙂 no jednoznačne The Wailers ❤ Miluju Reggae a vidět skupinu od Boba tak to je sen každého kdo ho znal 🙂 Ikdyž se na nás bude dívat z hora, tak tam bude s námi i s jeho celou skupinou a jeho skupina nám ho připomene, což je nejvíc, co nám můžou dát a my za to budeme neskutečně moc vděční 🙂 (Dušan ReggaeMan)


Najviac sa teším na celý uprising 🙂 okrem prvého ročníka som bol na všetkých a aj ten prvý som nebol kvôli tomu, že som nevedel, že taký skvelý festival na Slovensku existuje 🙂 (Miroslav Kuric)


Tešená na Seana Paula, kedže to je moja detská láska rovnako ako Shaggy. Okrem krásnych ľudí a kamarátov sa tam teším aj na The Wailers a určite najviac času budem trávit na dubovom stage-i a netrpezlivo budem čakať na Egolessa, ako aj ostatne dub lasky 😉 😊 A samozrejme Zion Train! (Veronika Selepková)

Prvý ročník Uprisingu (2008)


Na uprising sa teším každý rok, je to naša tradícia s mužom, pretože kým som ho nestretla, reggae som ani nepočúvala a ani o ňom takmer nič nevedela… Uprising je pre mňa iná planéta, na dva dni iný život, problémy a starosti nechávam za jeho bránami a existujeme len my a hudba a atmosféra, ktorú neviem prirovnať k ničomu inému… Je mi jedno, kto je headliner, či ho poznám, nepoznám, počúvam, nepočúvam… Ide o ľudí, o náladu a tú jednoducho nenahraditelnú atmošku… to je top a budeme tam chodiť, kym nám budú nohy slúžit 🙂 kludne aj o paličke 🙂 a tento rok sa tešim na Šaňa Pala 😀 lebo ja a môj muž vieme… je to srdcovka 🙂 (Zakina FX)


Ahoj, tak samozrejme, že sa najviac teším na ľudí na tomto skvelom festivale, čo tvoria “rodinu” a samozrejme na Seana Paula, keďže je to môj posledný ročník pred prípravou na materskú 🙂 ďakujem (Lenka Ondrušková Kováčiková)


Na celý line-up, lebo je skvelý, a potom určite na tú nezamenitelnú atmosféru, ktorá je úžasná každý ročník 🙂 (Viktória Stehlíková)


Čaute, najviac mega čo bude bude Bay-C! On je moja srdcovka najvaac. A dúfam, že aj tento rok budú naj tanečné hviezdy na Uprisingu, baby z Badd Fyah, tie boli asi všade 🙂 (Robert Rastamanni Hrančík)


Na Uprising čakám už od konca jedného, nevynechala som ani jeden fest, aj keď som bola chorá, tak som tam musela byť. Najviac ma asi mrzí ten Sean Paul, mohli vybrať nejakého iného reggae umelca, ale aj tak je tam toho dosť, čo si musím pozrieť. Idem si ten vajb, čo sa tam každý vytvára ako narkoman 😀 (Timea Gimerská)


Každý rok tam stretnem všetkých svojich kamošov, z ktorých niektorých vídam jedine tam. Preto je to pre mňa niečo jedinečné a spája to celú moju crew dokopy! Bless Queen Omega, Wailers, Medial Banana, Nattali Rize a všetci, čo tam budú!! (Viktor Uhliar)


Asi najviac zvedavý som na vystupko Pokymana a Lukie FWD. Medial Banana milujem najviac na svete a Poky si určite pripravil nejaké tradičné šmakovice. Držím palce a teším sa na ten jeho album. (Emil Dostal)


Na festivale by mohlo byť menej hip hopu, ale inak je všetko v poriadku. Svoj VIP lístoček si už hrejem a dúfam, že sa osobne stretnem so všetkými hviezdami 🙂 (Ivana Nosáková)


Najviac sa teším na vodu a celodenné aktivity, pri ktorej mi bude hrať tá naj hudba vo vesmíre. Reggae to di world! (Simonka Demetrová)


Dúfam že Nattali Rize, moja veľká top hviezda bude v sobotu, lebo kvoli festivalu letím až z Nemecka a nevem či to stíham 😀 (Igor Hamerlík)

Happy people of Uprising

Share Button
(Visited 415 times, 1 visits today)
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook