Looptroop Rockers prídu na Uprising Winter Edition osláviť 25 rokov na scéne a ty tam nesmieš chýbať!

Festival Uprising predstavil hlavnú hviezdu a termín svojej zimnej edície, ktorá sa bude konať v sobotu, 2. decembra v bratislavskom Ateliéri Babylon. Na tento, už ôsmy ročník Uprising Winter Edition, prídu zo Švédska predstaviť svoju klubovú show chalani z obľúbenej hiphopovej kapely Looptroop Rockers. Tento rok oslavujú 25 rokov svojej existencie. Nezmeškaj a priprav sa na prierez toho najlepšieho z ich tvorby.

Legendárna švédska zostava sa s klubovým koncertom na Slovensku naposledy ukázala pred viac ako dvanástimi rokmi. Je priam obdivuhodné, že táto charizmatická a obľúbená partička, má za sebou už viac ako 25 rokov v hudobnom priemysle. Pri tejto príležitosti začali už v apríli pravidelne vydávať 25 nových singlov v priebehu 25 týždňov a oslavy zavŕšia veľkou tour so zástavkou aj na Slovensku. Ako jedna z mála európskych hiphopových formácií, sa Looptroop presadili aj v Amerike, a ich duchaplné a chytľavé piesne si spieva niekoľko generácií ich priaznivcov všade tam, kam zavítajú. Kultová legenda, na ktorej vyrastal nejeden fanúšik hip-hopu a reggae, prinesie na zimný Uprising show, kde sa stretnú ich najväčšie staré hity s novými a spoločne sa môžeme tešiť na to najlepšie z albumov ako Threesicksteez, The Struggle Continues, Fort Europa, Modern Day City Symphony, Good Things, Professional Dreamers či Naked Swedes.

Ôsmy ročník Uprising Winter Edition, čiže klubovej zimnej verzie festivalu Uprising, sa uskutoční v sobotu, 2.12.2017 v Bratislave. Okrem práve ohlásených Looptroop Rockers, sa môžete tešiť aj na ďalšie zvučné mená, ktoré postupne pribudnú do programu. Prvých 300 lístkov kúpite v sieti Ticketportal za 17€, po vypredaní sa cena vstupenky zvýši na 20€. Všetky potrebné informácie nájdete na facebooku a na domovskej stránke festivalu www.uprising.sk.

UPRISING WINTER EDITION 2017 event

Lístky / Web

 

 

 

Share Button

Related Post

Nikka
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.