Adam Lanči a.k.a Cocoman vydáva svoj prvý sólo album Přijde den

Cocoman sa pohybuje na českej hudobnej scéne už viac než 10 rokov. Spočiatku bol reggae spevák s typyckými dredmi, so svojou gitarou predvádzal akustické show a taktiež si vyskúšal aj miesto za DJ pultom. Koncertuje nielen v Česku a na Slovensku, ale jeho tvorbu si mohli vypočuť aj v zahraničí, kde odohral niekoľko koncertov. Tento rok opäť prekvapil svojich fanúšikov. Vydal sólový koncepčný album Přijde den, a to pod svojím občianskym menom Adam Lanči.

“Celé roky mám v svojej hudbe prevažne pozitívne odkazy. Na tomto albume by som však ľuďom chcel ukázať, že nemám ružové okuliare, ale že vidím aj veľa zlého, predovšetkým na sebe, no optimista som aj napriek tomu.”

Album je sám o sebe príbeh hľadania, prehliadkou temných zákutí, či cestou dlhých nocí za východom slnka. Klasické reggae rytmy striedajú tie rappové, v textoch môžeme nájsť určitu dávku rezignovania a cynizmu, ale aj viery a nádeje.
Na tomto albume je jeden jediný hosť, a to James Cole. Natáčal sa v Studiu Drozdov a mastering prebiehal v Rooftop Studiu Ondřeje Žatkuljaka.

FB Adam Lanči – https://www.facebook.com/adamlancifanpage/
FB Cocoman – https://www.facebook.com/cocoman.solid.vibes/
YT playlist nového albumu – Přijde den – https://www.youtube.com/playlist?list=PLmSUOi0mytVND70iJFLVld3pNz3T63ul9

Share Button

Related Post

Nikka
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.