Pokyman & Lukie Fwd, GR Team, Haf & Beyuz a Cocoman – domáca scéna na zimnom Uprisingu

Na tohtoročnom, už ôsmom ročníku Uprising Winter Edition bude poriadne horúco. Priprav sa na obrovské shows v znamení Reggae -vs- Hip-Hop, ktoré odpália domáci Pokyman & Lukie Fwd, GR Team, Haf & Beyuz a Cocoman. Toto všetko, a ešte omnoho viac môžeš zažiť aj ty, už 2. decembra v Ateliéri Babylon.

Hlavnou hviezdou za “team hip-hop” budú švédske legendy Looptroop Rockers, ktorí tento rok slávia 25 rokov na scéne a s klubovou show sa v našom hlavnom meste objavia po dlhých dvanástich rokoch. Meno hlavnej hviezdy za “team reggae” sa dozviete v priebehu niekoľkých dní, ale za to čakanie to určite stojí.

Pokyman & Lukie Fwd budú reprezentovať domácu, slovenskú reggae scénu. Okem iných, sa môžete tešiť aj na ich mocné tracky General, ktorý vyšiel len pár dní pred letným Uprising festivalom, a pomerne čerstvú, zadymenú novinku Nechaj Môj Weed.

Za bratislavský GR Team sa na zimnom Uprisingu predstavia Decko, Danosť, Tono S. a DJ Lkama. Spoločne prinesú svoj povestný štýl, ktorý si pravý hip-hopový fanúšik nemôže nechaj újsť. GR Team stihli tento rok vypustiť do sveta už tri nové piesne: “Daj mi pokoj!”, “Rap2017” a “Pochop, že…”. Takisto aj táto show bude určite nezabudnuteľná.

Staré známe bangre ako aj aktuálny album, Opice a Ananásy, príde predstaviť známa hudobná dvojica Haf & Beyuz. Ich bláznivú, muzikálno-teatrálnu show, už tradične doplní aj ikona ženského rapu na Slovensku, Zetuzeta.

Adam Lanči a.k.a. Cocoman, príde predstaviť české reggae a novinku: svoj prvý sólo album. Nie ako Cocoman, ale vydáva ho pod svojím menom Adam Lanči. Cocoman stojí ako spevák a producent za projektami Sklizeň alebo Nevereš.  Za svoj muzikálny workoholizmus získal už dve žánrové ceny Anděl a svoju tvorbu prezentuje nielen v Česku a na Slovensku, ale takisto aj v zahraničí.

Všetky informácie a lístky na podujatie nájdete na facebooku a na domovskej stránke festivalu uprising.sk.

EVENT

TICKETS

WEB

Share Button

Related Post

Nikka
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.