Pokyman z Medial Banana predstavuje chytľavú novinku “Nechaj Môj Weed”. Vychutnajte si ju v interaktívnom 360° vydymenom klipe!

Bratislavskú reggae kapelu Medial Banana netreba nikomu obzvlášť predstavovať. Stálica slovenských klubov a festivalov naposledy zožala medzinárodný úspech so svojim albumom Inna Jamdown, ktorý sa umiestnil ako #15 najlepší reggae album roku 2016 na svete podľa najväčšieho reggae webu reggaeville.com. Členovia kapely na sebe neustále makajú a popri “banánoch” sa venujú aj ďalším vlastným projektom. Dnes vám s radosťou predstavujeme nový počin dvoch členov Medial Banana a ich prvý slovenský singel. Toto je Pokyman s novinkou “Nechaj Môj Weed”, ktorú produkoval Lukie Fwd.

Zvezte sa spoločne s bandičkou v zadymenej starej Škode 100 a vychutnajte si novú dancehall skladbu z ľubovoľného pohľadu. Nechaj Môj Weed je totižto 360-stupňový klip, ktorý si skutočne užijete. O edit a postprodukciu videa sa postaral Nicolas Hason, auto zapožičali Studio Neumahr a skladba vychádza pod dvorným labelom Reggae Callin’ Records. Mix piesne má na starosti Don_Miguel z Little Zion Studio a master zastrešilo Stamusic Studio. Už čoskoro ju nájdete na všetkých digitálnych platformách! #NechajMôjWeed

Mc Pokyman a producent Lukie Fwd svoj nový projekt uviedli ešte koncom leta, kedy vydali svoju prvotinu s názvom “General”, ktorá je určená aj pre medzinárodné publikum. A úspech žnú chalani aj v zahraničí. So svojou novou show sa spoločne s Dj Simple Sample minulý týždeň predstavili v Amsterdame, v lete na rumunskom festivale Electric Castle a predtým dvakrát na Malte. Do konca roka ich čakajú ešte vystúpenia vo Viedni, Budapešti a vo Wroclawe na najväčšom indoor reggae festivale One Love Sound Fest.

 

Share Button
(Visited 665 times, 1 visits today)
Avatar
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook