Trosky sú po 20-tich rokoch späť a posielajú remix hitu “Tozmemi” s 22 MCs

Po dvadsiatich rokoch sa na scénu vracajú Trosky, ktorí sa dnes dajú považovať za základný kameň slovenskej hip-hop scény. Vec a Midi, dvaja kamoši zo Zlatých Moraviec si po rokoch pripravili veľkú reunion, vydávajú svoj prvý a jediný spoločný album v reedícii na vinyle a vyrážajú aj na tour. Nepremeškajte ich v Prahe, Bratislave, Košiciach, Žiline a Banskej Bystrici – všetky eventy nájdete na ich fanpage.

Znie to priam neuveriteľne. Dvadsať rokov po vydaní albumu Trosiek nahralo do original beatu “Tozmemi” svoje slohy 22 slovenských a českých raperov. Vychutnajte si verše od Vecových a Midiho priateľov, medzi ktorými nájdete aj pár nečakaných hostí ako napríklad chalanov z Medial Banana – Erika Šulca a Pokymana, či novú školu svk rapu reprezentovanú Glebom, Fobia Kidom, Dymerom či Pil C. Okrem nich sa v remixe ozvú aj Škrupo, Lyrik, Bene, Kato, Prezident Lourajder, Tono S., Účko, Lúzer, Strapo, Supa, Maniak, Haf, Turbo T, Vec a Delik. A teraz už poď na to….

Pripájam aj originál videoklip tejto legendárnej skladby od skupiny Trosky z ich jediného albumu, ktorý vyšiel v roku 1997 pod Sony Music.

Trosky back in the days (foto: archív Trosky)

Share Button

Related Post

Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.