Anthony B posiela novinku Negus priamo z Amsterdamu

Jamajská reggae ikona Anthony B, predstavuje svoj najnovší song Negus, ktorý vyšiel aj s official videoklipom natáčaným v Holandsku. Vyhľadávaný a obľúbený Freedom Fighter prináša na pódiá nezastaviteľnú energiu, ktorá dokáže vyburcovať davy a nedovolí im vydýchnuť. Keďže pochádza z vysoko veriacej rodiny, v jeho textoch sa objavujú politické a náboženské témy, čo mu už od začiatku kariéry prinieslo veľký úspech. Jeho tvorba je ovplyvnená veľkými umelcami, no najviac Peterom Toshom, čo je počuť aj v jeho hlase, aj revolučnom postoji.

Negus od Anthonyho B je song s podkladom World of Righteousness riddim. Na albume Black Star Foundation sa objaví 10 rozličných trackov, a okrem Anthonyho očakávame songy aj od Luciana and Mikeyho Generala, ale takitsto aj od mladého a talentovaného Jahbara I z Jamajky, či Marlona ‘Ganja Farmer’ Ashera z Trinidadu.

Share Button

Related Post

Nikka
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

O týždeň tu 🖤 ...

Medial Banana: Vianočný koncert & Krst vinylu + Konekshan

December 22, 2017, 8:00pm - December 22, 2017, 7:00pm

PREDPREDAJ JE UŽ SPUSTENÝ! Medial Banana vydáva vinyl Rockin' it, ktorý spoločne pokrstíme 22.12.2017 na veľkom vianočnom koncerte v bratislavskom MMC. Support act: Konekshan give thanks: Reggae Callin', Reggae & Dancehall Slovakia, Interez

View on Facebook