Chalani z Pon Di Corner už o pár dní v Prahe!

Český sound Peeni Walli pozval na sobotu, 18. novembra do pražského Paláca Akropolis štvorčlenné  reggae/hip-hopové zoskupenie Pon Di Corner, ktoré má síce základňu na Malte, ale svojou povahou je medzinárodné.

Skupina Pon Di Corner vznikla na Malte. Na jednom rohu se náhodou stretli Pupachile (Francie/Chile), Positive Rebel (Sicílie), Mehding (Franice/Tunisko) a Ingenio (Venezuela), začali dávať beatbox a do neho freestyle, až pokým neprišla polícia a neposlala ich preč. Krátko po prvom stretnutí založili domáce študio Island Flavour a začiatkom roku 2015 vypustili singel “Vibration Positiva” . V uliciach Malty natočili svoj prvý videoklip k songu “La Rue”.

V apríli tohto roku vydali svoj prvý album One World, na ktorom im hosťujú aj zahraniční umelci. Osemnásť trackov sa nesie v rôznych štýloch a štyroch jazykoch – francúzštine, taliančine, španielčine a angličtine. Pon Di Corner sú vskutku “International”, ako znie aj názov jedného z tunes na ich debutovom albume.

Domácí support zaistí Peeni Walli Crew a MCs Junior Smile a Ryhha. Po koncerte bude nasledovať afterparty v Divadelním bare až do skorých ranných hodín, kde okrem Peeni Walli vystúpia aj DJs BeLights (Reggae Rajahs, MT) a Truth Seeker z Talianska. Vstup je v predpredaji za 200 korun českých.

PAGE TICKETS FB EVENT

Share Button

Related Post

Nikka
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.