Na piatkovej akcii Smoke It sa predstavia Colectiv a Woodman Jam

Na pravidelnú akciu Smoke It v bratislavskom Hopkirku si organizátori pripravili niečo špeciálne a výnimočné. Táto párty prinesie spojenie hneď troch krajín: Česka, Nemecka a Slovenska. V jeden večer, a to 27.4. 2018, sa  predstavia Colectiv + Dj Fil, kapelka Woodman Jam z Nemecka a domácu scénu obháji Skandyman (natty youth sound), Dckdst, Bassing a Dr White.

COLECTIV objavil svoju Jamajku v Českých Budějicích. Zpieval od malička a poprvé sa predviedol na Reggae meetingu v roku 2010. Od vtedy vystriedal velké množstvo session v Česku ale aj na Slovensku. Z jeho tvorby môžete poznať hity ako „Budejice Jamajka je“, „My chceme mír“ či „Krásná česká zem“. Spolupracuje s Coco jammin Production. Za svojej kariéry vystriedal viacero festivalov ako Uprising, Galota, Mighty sounds, Hip hop kemp, Reggae area… Postupne vznikli spoločné piesne s Afu-Ra (US Rap/HipHop), Rest (CZ Rap/HipHop), Boy Wonder (SK Rap/HipHop), Regie (CZ HipHop), Smola a Hrušky (SK Reggae/Punk) ,MessenJah, Medial Banana (SK Reggae/Dancehall), Urban Robot (CZ Reggae/HipHop), Pull Up Unity (SK Dancehall) nebo Mc Ryhha (SK Reggae/Raggamufin). V roku 2018 si pre nás pripravil novú výbušnú show doplnenú o nenatočené pecky ale aj jeho novinky, ktoré v poslednom období vyšli. Kryť chrbát mu bude Dj F.I.L.

Pomerne nová nemecká formácia Woodman Jam, v ktorej na basovú gitaru hrá rodák zo Senca, Marc Sipeky aka Marc Es, ktorý je zakladateľom kapely a zároveň aj bývalý basák skupiny Medial Banana. Kapela vydáva svoje debutové ‘Rising Sun EP’, a v rámci svojej release tour zavítajú troma koncertmi aj na Slovensko. Jeden z koncertov sa uskutoční v Hopkirku. 

Share Button
(Visited 201 times, 1 visits today)
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook