Staň sa Uprising Star!

Pred dvoma týždňami ste mohli zachytiť vynikajúcu správu o tom, ako Uprising Festival dáva príležitosť mladým talentom. Ak teda máte pocit, že patríte na pódium, a chcete zažiariť vo svete reflektorov, Uprising vám dáva šancu dokázať to. Po prvýkrát sa tento rok totiž otvára súťaž kapiel a jednotlivcov Uprising Stars, ktorá ponúka možnosť vystúpiť aj začínajúcim a mladým talentom.

Súťaž bude prebiehať v dvoch kolách počas apríla a mája 2018. Z prvého kola vyberie finalistov Uprising tím, v tom druhom prídu k slovu fanúšikovia, ktorí svojimi hlasmi rozhodnú, kto sa postaví v auguste na festivalové pódium. Do súťaže sa môžu zapojiť kapely hrajúce “Uprising pozitívne žánre” a prihlasovanie je otvorené tak pre lokálne (rozumej slovenské a české), ako aj zahraničné kapely a jednotlivcov.

Víťazi lokálneho aj zahraničného kola Uprising Stars získajú honorované 60-minútové vystúpenie na 11. ročníku Uprisingu, ktorý sa uskutoční 24.-25. augusta v Bratislave.

Presné podmienky aj spôsob prihlásenia nájdeš na oficiálnom webe Uprisingu. Organizátori sa už teraz tešia na všetky nové tváre, ktoré sa objavia v Uprising Stars. Šťastie praje odvážnym, držíme vám palce!

VIAC INFO:
bit.ly/uprisingstars2018-SKCZ

Share Button
(Visited 227 times, 1 visits today)
Nikka
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook