Fanúšikovia DnB si tento rok na Uprising festivale opäť prídu na svoje

Okrem reggae, dancehallu, hip-hopu sa na Uprisingu každoročne stretávame aj s elektronickou, drum and bass hudbou.  Výnimkou teda nebude ani tento ročník, a na jedenásty ročník Uprisingu mieria britské drumnbassové hviezdy  Dub Phizix & Strategy a High Contrast live show.

Dub Phizix & Strategy je známa dnb dvojka, ktorá má na konte niekoľko trackov, ktoré oslovili široké spektrum publika. Nebránia sa ani spoluprácam a k tým najznámejším patrí napríklad spolupráca so Skeptical a ich výsledný Marka, či Buffalo Charge. Dub Phizix veľmi prirodzeným spôsobom stiera hranice medzi lámanými beatmi a ďalšími žánrami. Spolu s MC Strategy už stihli predstaviť svoju show na všetkých kontintentoch sveta.

High Contrast je svetový producent,  vyhľadávaný širokým spektrom interpretov vrátane popovej Adele, Kanye Westa či DJ Fresh,ktorý získal masívny prehľad v hudbe takým skromným začiatkom ako predajca v obchode s tanečnou hudbou. Odvtedy ušiel High Contrast kus cesty, vďaka spolupráci s legendárnou kapelou Underground sa dokonca dostal  aj k príprave hudby na otvárací ceremoniál olympijských hier v roku 2012. Na Uprising festivale predstaví svoju live show s kapelou, s ktorou prichádza vôbec po prvýkrát do našich končín.

Vstupenky za výhodných 50€ je možné kúpiť v sieti Ticketportal do 29. júna, neskôr sa cena zvyšuje.

VSTUPENKY
http://bit.ly/uprising2018-tickets

UPRISING
https://www.uprising.sk/
https://www.facebook.com/uprisingfestivalofficial/
http://instagram.com/uprising_festival

Share Button

Related Post

Nikka
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.