Uprising potvrdil nových interpretov z Jamajky, Indonézie aj Talianska

Dopĺňanie programu Uprising Festivalu sa ešte neskončilo. Na potešenie určite mnohých z nás, si organizátori tentokrát pripravili päť silných mien:  veľkú priemiéru na Slovensku si užijeme s doktorom láska, Romain Virgo, znovu uvidíme najvýraznejšie reggae dvojičky Mellow Mood, dáme si skvelú kombináciu indonézskych spevákov Ras Muhamad & Tóke, a do našich končín zavíta aj Gentlemanov objav, Martin Jondo.

V tejto várke si určite každý nájde to svoje. Jamajčan Romain Virgo žne úspechy už od svojich 17-tich rokov, kedy vyhral súťaž Rising Star. Okamžite sa začal objavovať na pódiách svetového charakteru s mnohými hviezdami. Dnes má hviezda lovers rock-u na konte tri úspešné albumy, aktuálne ešte čerstvý “Lovesick”, ktorý pekne dopĺňa jeho predchádzajúcu tvorbu. Mellow Mood určite nikomu netreba predstavovať, slávne talianske dvojičky so svojou kapelou hlásajú uvedomelé reggae, ktorým oslovili aj poslucháčov Jamajky, kde sú už varení-pečení. Indonéziu zastúpi veľké kombo, inovátor reggae hudby východnej Ázie Ras Muhamad so svojim krajanom, nemeckou rising star Tóke. Ako čerešničku na torte dopĺna tohto-týždňové zverejňovanie Martin Jondo, nemecko-kórejský spevák, ktorého dostal do povedomia jeho “brat” Gentleman, ktorého od začiatku svojej kariéry sprevádzal na viacerých svojich turné. Vo svojich piesňach sa snaží šíriť lásku a spitirualitu, no zároveň bojovať proti neprávu a vyjadriť svoj názor.

Okrem týchto umelcov na Uprisingu uvidíte aj hviezdy ako Julian Marley, Gentleman, Inner Circle, Lee Scratch Perry, Andrew Tosh, Onyx & Dope D.O.D., Lady Leshurr a mnoho ďalších. Ak sa chcete ešte viac navnadiť, Uprising má nový playlist na Spotify, a na YouTube. Akciové lístky za 50€ je možné zakúpiť len do konca mesiaca na Ticketportali.

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.