Medial Banana posielajú nový letný hit “Môžem všetko”

Chalani z populárnej slovenskej reggae kapely Medial Banana sa po dlhšej dobe hlásia s novou, chytľavou  novinkou. Dnes ráno vo Fun Rádiu odpremiérovali nový, zaľúbený song “Môžem Všetko”, ktorý zaručene poteší nejedno ženské srdce.

“Keď ležíš pri mne, už viac nemusím nič – ked stojíš pri mne, vtedy môžem všetko!” spievajú Pokyman a Erik Šulc v letnom hite, ktorý vychádza pod  vydavateľstvom Reggae Callin’ Records. Skladba je dokonca aj takou prvou ochutnávkou z pripravovaného albumu, ktorý Medial Banana plánujú vydať na jeseň/zimu 2019, pri príležitosti svojho desiateho výročia.

Vychutnajte si nový letný banana song a vybehnite za nimi na koncert, aby ste si ho užili aj naživo!

Kapela sa aj toto leto naplno venuje koncertovaniu, počas ktorého už stihli odohrať festivaly ako Pohoda, Mighty Sounds, Fourtune, Cibula či Sitno Blues. Do konca leta ich ešte uvidíte na Grape, Holidaylande, Skaly feste, či na Uprisingu, kde predstavia svoje sólové projekty: Pokyman & Lukie Fwd a Erik Šulc & Tribal Colours.

Do konca leta ich uvidíte ešte na týchto podujatiach:

  • 10.8. – Street Music Night – Liptovský Mikuláš
  • 11.8. – Grape Festival – Piešťany
  • 17.8. – Holidayland – Senica
  • 24.8. – Divadelná púť – Zálesie
  • 25.8. – Uprising Festival, Bratislava
  • 30.8. – Pláž Staré Mesto – Bratislava
  • 01.9. – Skaly Festival – Rajecké Teplice
  • 28.9. – Žilina Žije – Žilina
  • 29.9. – Modranské vinobranie – Modra

Gaspo Photography

Chalani okrem pôsobenia v kapele Medial Banana majú aj svoje sólo projekty.

Pokyman & Lukie FWD tvoria skvelú dvojku už takmer rok. Svoju tvorbu prezentujú nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Postupne si získavajú čoraz viac a viac priaznivcov a úspech už zožali na festivaloch ako Sziget, Electric Castle, Mighty Sounds či One Love Sound Fest. Charakterizuje ich mix reggae a dancehallu, kde samozrejme nemôže chýbať Pokyho nezameniteľný slovenský, ale aj anglicko/jamajský raggamuffin prejav.

Erik Šulc & Tribal Colours je zoskupenie skvelých slovenských umelcov. Tvorí ju štvorica Erik Šulc z Medial Banana, a hudobníci z kapiel La3no Cubano, Space Cats a Gonsofus v zložení Roman Kováč, Miloš Bulík a Gábor Tokár. Ich tvorbu tvoria známe hity, ale aj vlastné skladby s nádychom reggae, dubu a experimentalu.

Followuj Medial Banana na FB    IG     WEB

 

 

Share Button

Related Post

Nikka
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.