Už o týždeň je tu Uprising Winter Edition 2018

Ani sme sa nenazdali a po letnom Uprising festivale prichádza každoročne viac obľubovaná Uprising Winter Edition. Konať sa bude tradične v Bratislave v Ateliéri Babylon, 1. decembra. Tešiť sa môžete na mená ako Jah Mason, Turbulence a Kumar Bent. 

Jah Mason si slovenských fanúšikov získal keď sa ho organizátorom prvýkrát podarilo dotiahnuť na letný Uprising v roku 2010. Obrovskú fanúšikovskú základňu po celom svete si  získal tiež pre svoj textársky talent, ktorý interpretuje do svojho hudobného posolstva rozoberajúc témy o láske, spolunažívaní, bežnom živote či rastafariánstve. Preto sme veľmi radi, že si jeho show môžeme po pár rokoch pripomenúť znovu.  Turbulence pôsobí na hudobnej scéne už takmer 20 rokov, ale na Slovensku ho uvidíme po prvý raz. Vďaka jeho štýlu a prejavu je považovaný za druhého Sizzlu. Tešiť sa môžete na jeho songy a vystúpenie plné pozitívnej energie.  Trojicu jamajských reprezentantov dopĺňa charizmatický spevák Kumar Bent. Ten je známy ako frontman kapely Raging Fyah, ktorú aj vďaka jeho lyrike a citu pre tvorbu hitov vytiahol z pozície backing band na vrchol reggae scény.

Z domácej scény prídu svojich fanúšikov zabaviť MCs Rida Radar, Ryhha a spoza českej hranice Colectiv, ktorý príde predstaviť svoj debutový album “První a Posel Dní”. Spoza gramofónov vás budú počas večera baviť  DJ Spliff, DJ F.I.L. a Magadread. Vidíme sa v sobotu!

INFO  &  VSTUPENKY

Share Button
(Visited 115 times, 1 visits today)
Nikka
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook