La3no Cubano posiela nový videoklip až z ďalekej Kuby

Kapela La3nos, známa aj pod názvom La3no Cubano zverejnila pred pár dňami videoklip plný slnka, leta a latinskoamerických rytmov, s názvom Chlapec Vandrovný. Zoskupenie siedmych hudobníkov reprezentuje svoju poväčšine autorskú tvorbu po celom svete. Fanúšikovia ich mohli vidieť na popredných slovenských festivaloch ale takisto aj na mnohých zahraničných akciach.

Nový videoklip Chlapec Vandrovný vznikol spontánne po tom, čo chalani dostali ponuku ísť hrať na Kubu. Skladbu mali síce iba rozpracovanú, ale skúsili aj tak počas ciest po Kube natáčať. Celkovo odohrali 5 koncertov a momenty z nich môžete vidieť práve v tomto videoklipe. O samotný klip sa postaral Daniel Sorizzo Kis v úzkej spolupráci s členmi kapely. Po návrate z Kuby v Novembri čakala skladbu ešte dlhá cesta rôznorodými úrpavami až do finálneho výsledku. Videoklip vznikol aj vďaka reklamným partnerom Soitron s.r.o. a Rytmika

Niečo o natáčaní nám prezradil aj Sorizzo: “Chalani išli ako draci, naozaj, kamkoľvek prišli, tam hneď aj hrali, keďže si často nostili nástroje so sebou. A domáci ich okamžite prijali, dokonca ako môžete vidieť vo videoklipe, tak aj účinkovali. Ide z toho riadna sloboda, myslím, že taká, ako naozaj aj bola pri natáčaní. Skrátka sme si všetko užívali a Kuba je krajina slnka, tanca, rumu a rytmu – povedal by som, že druhý domov pre La3nos.”

www.la3nocubano.sk

www.facebook.com/la3nocubano

www.instagram.com/la3nos

 

Share Button

Related Post

Nikka
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.